ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si me shkaku nga Youtube ja nje Porgram me shkarku nga youtube i krakuar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arajka
Admin
avatar

Posts : 122
Voto : 308
Join date : 22/09/2008
Age : 41

MesazhTitulli: Si me shkaku nga Youtube ja nje Porgram me shkarku nga youtube i krakuar   Sun 24 May 2009 - 3:43

Ketu e keni programin per te shkarkuar nga youtube i cili i shkarkon nga youtube direkt ne formatin qe deshiron ti pra e ke te zgjedhesh cilin format po don ta shkarkojsh e ke mundesin qe ta shkarkojsh edhe direkt per telefon pra e zgjedh 3GP jan tri metoda provoje cili eshte formati per telefon tendin,konvertimet jan shum kualitet i mir dhe eshte nje nder më i miri program deri tash.
Per te shkarkuar kliko ne shkarko ketu posht me te kalter pastaj pasi te hapet nje dritare tjeter klikon ne free user dhe pret nje minut pastaj fillon te behet shkarkimi se bashku me shkarkim e keni edhe serialin numrin te cilin ia jepni per ta ber valid dhe te plot programinShkarkolol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://arsimkabashi.albanianforum.net
 
Si me shkaku nga Youtube ja nje Porgram me shkarku nga youtube i krakuar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Temat :: Programe te nevojshme-
Kërce tek: