ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Program per me thirr ne tel 038 dhe 044

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Tinuushe

avatar

Posts : 32
Voto : 3
Join date : 07/10/2008
Age : 33

MesazhTitulli: Program per me thirr ne tel 038 dhe 044   Fri 10 Oct 2008 - 7:33

Globe7
eshte program per me thirr ne gjithbote ( shyqyr zotit ketu po bojshum pjes edhe na - KOSOVA)
donwload-ni nga ketu --shiko link ne hide-- edhe regjistohuni eshte shume thjesht edhe ju ipet 2 $ kur mundesh me thirr derisa te hargjiten ( kujdes per mobila ne ks se eshte diku 40 cent mos gabofsha)
por mundesh me i fitu edhe 100 min free per disa vende te botes duke ju per referime shokeveKliko per Free Download -> www.globe7.com

Ju Ja dergoni Donje Vellavt Tuaj Edhe te gjith tja japin te Referer adresen tende dhe e ki bonusin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rinia.forumotion.com/memberlist.forum
 
Program per me thirr ne tel 038 dhe 044
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Temat :: Interesante-
Kërce tek: