ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 problem me thirrjet e mbetura ne Sony ericsson

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arajka
Admin
avatar

Posts : 122
Voto : 308
Join date : 22/09/2008
Age : 41

MesazhTitulli: problem me thirrjet e mbetura ne Sony ericsson   Mon 30 Mar 2009 - 23:01

Telefonat Sony ericsson kan nje problem te zakonshem i cili paraqitet tek shum lloje te sony ericsson ku njeri nga ta eshte me thirrjet e mbetura ku nuk e ruan numrin i cili ka thirrur apo cingrruar.Per ta hequr kete problem vepro keshtu:
Shkojm ne Menu,Calls pastaj shtypim More dhe shkojm ne Delete all dhe perfundoj kush e ka ket problem provoje funksionin 100 perqind.Problemi mundet te paraqitet prap pas nje kohe prap vazhdo te njejten mos e harro.Pershendetje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://arsimkabashi.albanianforum.net
 
problem me thirrjet e mbetura ne Sony ericsson
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Temat :: Gjithqka per telefona mobil-
Kërce tek: