ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gjitqka per mobila

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arajka
Admin
avatar

Posts : 122
Voto : 308
Join date : 22/09/2008
Age : 41

MesazhTitulli: Gjitqka per mobila   Wed 8 Oct 2008 - 10:01

Qka ju nevojtet per telefon e keni ketu kliko dhe regjistrohu tani jepja tipin e mobilit dhe zbritni qka ju pelqen

www.mobango.com

Mos harroni se duhet gjetur tipin e telefonit ose nese nuk e kni pikerisht tipin tend ateher duhet ta gjeni nje qe eshte i perafert me tipin tend modeli duhet te jet i njejt.

Gjithashtu e keni edhe kete faqe per shum lloje te telefonave pra i zbritni lojrat qe doni ne kompjuter ose drejpersedrejti ne telefon me bluetooth ose me kabllo te telefonit por e zbritni ku e ka emrin me [font=Arial][color=red]emri.jar[/color][/font] jo ate me emri.jad sepse loja ne telefon instalohet vetem me [color=red].jar[/color] http://www.getjar.com/software
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://arsimkabashi.albanianforum.net
 
Gjitqka per mobila
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Temat :: Gjithqka per telefona mobil-
Kërce tek: