ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gjerat qe kam pasur ne USB me kanë humbur ndersa une nuk i kam fshirë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arajka
Admin
avatar

Posts : 122
Voto : 308
Join date : 22/09/2008
Age : 41

MesazhTitulli: Gjerat qe kam pasur ne USB me kanë humbur ndersa une nuk i kam fshirë   Wed 7 Dec 2011 - 11:30

WWW.ARSIMKABASHI.forumotion.com


ME PAS MUNDENI QE TA TERHIQNI FAJLIN APO FOLDERIN VETEM E KAPNI DHE E MBANI TE SHTYPUR DERI NE VENDIN KU DONI TA DERGONI DHE MBAROI PROBLEMI U ZGJIDH.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://arsimkabashi.albanianforum.net
 
Gjerat qe kam pasur ne USB me kanë humbur ndersa une nuk i kam fshirë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Temat :: Zgjidhja e problemeve-
Kërce tek: