ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tutoriali : Shkarko nga Megaupload unlimited

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arajka
Admin
avatar

Posts : 122
Voto : 308
Join date : 22/09/2008
Age : 41

MesazhTitulli: Tutoriali : Shkarko nga Megaupload unlimited   Mon 13 Apr 2009 - 1:12

Shko:

* Start
* Run - Regedit
* HKEY Local Machine
* Software
* Microsoft
* Windows
* Current Version
* Internet Settings
* 5.0
* User Agent
* Post Platform

Ne "post platform" duhet te krijoni nje string value te re me emer "MEGAUPLOAD 1.0"
Restartoni Pc-n e juaj dhe shkarkoni unlimited nga megaupload.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://arsimkabashi.albanianforum.net
 
Tutoriali : Shkarko nga Megaupload unlimited
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Temat :: Tutoriale-
Kërce tek: