ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Loja qe provon intelegjencen tuaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arajka
Admin
avatar

Posts : 122
Voto : 308
Join date : 22/09/2008
Age : 41

MesazhTitulli: Loja qe provon intelegjencen tuaj   Mon 17 May 2010 - 12:18

Qellimi eshte ti qitni te gjith personat ne anen tjeter
Mund ti bartni me se shumti dy persona me anije
Vetem Polici,babai dhe nena mund te vozisin
Babai nuk guxon te mbetet vetem me vajzat ba nenen e tyre
Nena nuk guxon te mbetet vetem me djemt pa babain e tyre
I Arrestuari nuk guxon te mbetet me dike tjeter pa prezencen e policit
Shtypi butonat e kuq per te transpotuar ne anen tjeter
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://arsimkabashi.albanianforum.net
 
Loja qe provon intelegjencen tuaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Temat :: Lojra Online-
Kërce tek: