ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zgjidha e problemit te messengerit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arajka
Admin
avatar

Posts : 122
Voto : 308
Join date : 22/09/2008
Age : 41

MesazhTitulli: Zgjidha e problemit te messengerit   Thu 17 Feb 2011 - 23:38

Koheve te fundit shum perdorues te kompjuterit kan problem me msn ku disave nuk i ben msn disave nuk i ben kamera e shum te tjera.Dua te ju sqaroj se dallon messengeri per XP dhe per Windows 7 prandaj ata qe e kan XP messengjerin e ri mund ta instalojnë këtu ndersa ata qe e kan windows 7 problemi zgjidhet me leht prandaj edhe nuk ka nevoj te shkruaj linku per shkarkim te mesengerit

Sharko Ketu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://arsimkabashi.albanianforum.net
 
Zgjidha e problemit te messengerit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Temat :: Pyetje rreth problemeve-
Kërce tek: