ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te regjistrohem

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arajka
Admin
avatar

Posts : 122
Voto : 308
Join date : 22/09/2008
Age : 41

MesazhTitulli: Si te regjistrohem   Sat 7 Feb 2009 - 1:20

Kliko ne Regjister pastaj
I pranoj keto kushte pastaj
Identifikimi japim emrin apo nik name me te cilin do te hyjm qdo her ne kete forum
Adresa e emailit:japim adresen e emailit ku do te ju vij nje mesazh nga forumi
Fjalkalimi:eshte fjala per pasword jo te emailit por qfare te duash me te cilin qdo her do te hyjsh
Klikojm ne paraqit dhe na del
Konfirmo fjalkalimin:jape prap fjalkalimin (paswordin) e njejt si te meparshmin dhe kliko ne paraqit
Ketu pra perfundoj por qka duhet te bej tash :
Presim deri sa ne mesazh ne imellen tende te vij nje mesazh nga ky forum dhe aty shkruan keshtu


Mirësevini tek Arsim Kabashi Forums Ju lutem ruajeni këtë mesazh për referencë. Informacioni mbi llogarinë tuaj është si më poshtë: ----------------------------
Identifikimi: --------------------------
Fjalëkalimi: ----------------------------
Llogaria juaj është e ç'aktivizuar tashti për tashti. Ju nuk mund ta përdorni derisa të vizitoni lidhjen e mëposhtme:
Ju klikoni ketu si me posht ku do te iu aktivizohet
http://arsimkabashi.albanianforum.net/act?u=17&ak=a17e32d0 pastaj ju hapet lajmerimi se e keni aktivizuar dhe klikojm ne login ku edhe hym si klient i kesaj faqeje.Ju Faleminderit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://arsimkabashi.albanianforum.net
 
Si te regjistrohem
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Temat :: Rregullat-
Kërce tek: