ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ja nje program per te shkarkuar nga youtube

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arajka
Admin
avatar

Posts : 122
Voto : 308
Join date : 22/09/2008
Age : 41

MesazhTitulli: Ja nje program per te shkarkuar nga youtube   Wed 15 Jul 2009 - 7:35

[/quote]Vetem ne WWW.ARSIMKABASHI.forumotion.com
Per te shkarkuar kliko poshtë ne shkarko pastak hapet nje faqe e re dhe aty kliko ne Free downloading dhe e pret 60 sekonda pastaj kliko ne butonin Download the file ku ketu fillon te shkarkohet dhe pasi ta hapesh e instalon ku e ke edhe serial kodin te cilin duhet te ia japesh ne register.
Shkarko
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://arsimkabashi.albanianforum.net
 
Ja nje program per te shkarkuar nga youtube
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Temat :: Programe te nevojshme-
Kërce tek: