ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Testo programin a ka virus

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arajka
Admin
avatar

Posts : 122
Voto : 308
Join date : 22/09/2008
Age : 41

MesazhTitulli: Testo programin a ka virus   Sat 26 Jan 2013 - 23:49

Pas ta merrni ndonje program apo file apo diqka tjeter ne qfardo formati edhe ni zip apo winrar dhe nuk jeni te sigurt ta hapni se dyshoni se ka virus ateher testoje Ketu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://arsimkabashi.albanianforum.net
 
Testo programin a ka virus
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Temat :: Zgjidhja e problemeve-
Kërce tek: